Polecamy szczotki do modelowania włosów!

Modelowanie włosów jest bardzo popularnym trendem układanie włosów wśród fryzjerów. Fryzury wyciągnięte na szczotce wyglądają pięknie, klasycznie, schludnie i elegancko. Oczywiście taki efekt możemy uzyskać też samodzielnie w domu – tylko jak? Podstawową jest odpowiednia pielęgnacja włosów: ich nawilżanie i zabezpieczanie przed temperaturą oraz dobry sprzęt. Możemy używać szczotek elektrycznych jak i tradycyjnych. W tym artykule zaproponujemy kilka z nich.

Trzy przykładowe szczotki do modelowania włosów

  • Philips StyleCare Essential BHH880/00

To elektryczna szczotka, która jest podgrzewana i zapewni w ten sposób włosom objętość, błysk i wygładzenie. Idealnie prostuje włosy w zaledwie pięć minut, więc jest idealna dla zapracowanych i zaganianych osób. Co więcej, można regulować jej temperaturę, która może wynosić nawet 200 stopni! Specjalna powłoka na ząbkach szczotki zapewnia wygładzenie i przeciwdziała puszeniu włosów w ciągu dnia.

  • Olivia Garden Nano Thermic Ceramic + Ion 82 mm

Ta ceramiczna szczotka występuje w 7 wielkościach, dzięki czemu możemy wybrać idealną, dopasowując ją do gęstości naszych włosów. Ułatwia ona stworzenie pięknej, gładkiej fryzury, a powłoka antybakteryjna zapewnia zdrowe i lśniące włosy na cały dzień!

  • Olivia Garden Supreme Combo

To szczotka z włosiem z dzika, która idealnie sprawdzi się do naturalnie prostych włosów. Świetnie je rozczesuje, radzi sobie z kołtunami, a co najważniejsze po modelowaniu tą szczotką włosy są miękkie i błyszczące.

Szczotki do modelowania włosów – inwestycja na lata

Oczywiście kupno profesjonalnej szczotki do modelowania włosów nie jest tanią sprawą. Warto jednak pamiętać, że te narzędzia mają bardzo wysoką jakość wykonania i łatwo się nie zepsują. Należy więc mieć na uwadze to, że jest to sprzęt kupiony na lata (trena.pl/339-szczotki-do-modelowania), nawet jeśli będzie użytkowany codziennie.