Złote zawieszki – rodzaje i porady jak je nosić

złote zawieszki

Złoto kocha kobiety, a kobiety kochają złoto. Złota biżuteria jest niezwykle charakterystyczna i dodaje prestiżu każdej stylizacji, niezależnie od okoliczności. Każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji przynajmniej kilka złotych wisiorków. Warto także wiedzieć, w jaki sposób je odpowiednio eksponować, by dodawały uroku.

Złote zawieszki a kolorystyka ubrań

Złoto ma ciepłą barwę. Sprawdzi się przy stonowanych kolorach. Jest doskonałym uzupełnieniem czerni oraz szarości wszelkiej maści. Jesienna kolorystyka także świetnie będzie się komponowała ze złotą biżuterią – tak z zawieszkami jak i kolczykami czy bransoletkami. Istotną rolę odgrywają także i inne dodatki. Planując stylizację na wyjątkowy wieczór, należy pamiętać o tym, aby do rodzaju ulubionej biżuterii dobrać nie tylko odpowiednią kreację w pasującej kolorystyce, lecz także by lakier na paznokciach współgrał idealnie z całością.

Jakie są popularne złote zawieszki?

Każdy, kto, choć odrobinę śledzi tematy związane z kobiecą modą, orientuje się w tym, że temat złotych zawieszek jest niezwykle rozległy. Gwiazdy estrady i programów telewizyjnych rozpropagowały złote wisiorki. Na każdą okazję można wybrać zupełnie inną złotą przywieszkę. Najbardziej uniwersalne są serca i znak nieskończoności. Dziewczyny i kobiety o mocniejszych charakterach mogą zdecydować się na nieco odważniejsze złote przywieszki, tai jak żyletki czy trupie czaszki. Wybór złotych zawieszek jest na tyle duży, że z pewnością każda miłośniczka złotej biżuterii znajdzie coś dla siebie.