Najmodniejsze buty damskie na wiosnę 2020 roku

szpilki kolorowe

Zima jest już za nami, a zatem pora odłożyć kozaki do szafy. Dni będą coraz cieplejsze, a to oznacza, że najwyższy czas przejrzeć nasz garderobę i wybrać się na wiosenne zakupy. Nic chyba bowiem nie wprowadza w wiosenny nastrój tak, jak upolowanie stylowych butów (czy też innej części garderoby) przed wszystkimi innymi, Jakie buty damskie będą tej wiosny na topie? Oto krótki przegląd.

Sneakersy

Wszystko wskazuje na to, że 2020 rok będzie kolejnym, w którym triumfy będą święciły kolorowe sneakersy. Nic w tym dziwnego — mimo swoich dość sporych rozmiarów są to buty bardzo wygodne i przewiewne, dzięki czemu nawet w cieplejsze dni nadchodzącej wiosny nasze stopy nie będą się w nich pocić ani męczyć. Doskonale nadają się one do treningu, np. jogi czy biegania, dlatego te buty damskie z pewnością zainteresują te panie, które pragną pozostać aktywne fizycznie. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że zazwyczaj dobrze komponują się one z pozostałą odzieżą, niezależnie of tego, co mamy na sobie.

Klapki

Tak jak od niepamiętnych czasów, popularnością wiosną 2020 roku będą cieszyły się wśród pań tradycyjne klapki. Doskonale nadają się one bowiem do ubrania w niezobowiązujących sytuacjach — takich jak np. praca w ogrodzie czy wspólny grill ze znajomy. Dzięki swojej konstrukcjo są one lekkie i przewiewne do tego stopnia, że czasami łatwo jest zapomnieć, że w ogóle ma się je na nogach. Dodatkowo ten rodzaj butów damskich spokojnie możemy nosić zarówno ze spodniami, jak i sukienką.

Baleriny

Obuwie tego typu traktowane jest nieco po macoszemu, jako alternatywa dla szpilek. Tymczasem odpowiednio dobrane baleriny są naprawdę wygodne i świetnie sprawdzają się nawet jako podstawowy rodzaj butów, jaki ubieramy na wiosnę. Są one także niezwykle dekoracyjne, szczególnie te przyozdobione łańcuszkami czy eleganckimi wiązaniami. Jesteśmy przekonani, że baleriny po raz kolejny zdobędą sobie popularność wśród kobiet i będą jednym z popularniejszych rodzajów obuwia wiosną 2020 roku.