Trendy biżuteryjne na lato 2020

kolczyki srebrne pozłacane

Kolczyki pozłacane oraz kolczyki srebrne pozłacane to zdecydowanie hit nadchodzącego lata. Wielu stylistów poleca paniom zaopatrzyć się na te wakacje w kilka kompletów takiej biżuterii, gdyż tylko ona idealnie dopełni nie jedną, ciekawą i oryginalną stylizację. Ponadto, plusem takiej biżuterii jest jej niska cena. W jakie modele więc warto zainwestować? Odpowiedź poniżej.

Kolczyki pozłacane idealne do sukienek

Kolczyki pozłacane wiszące lub wkrętki to idealny model, który ozdobi kreacje zarówno te dzienne, jak i wieczorowe. Kolczyki w kształcie łezki, koła, wiszące gwiazdki czy inne niestandardowe wzory świetnie się sprawdzają zarówno w typowo luźnych stylizacjach jak np. t-shirt, jeansy i trampki, jak i w tych wieczorowych (randkowych i imprezowych). Takie kolczyki można bowiem założyć do małej czarnej, oraz do długich, zwiewnych sukienek w stylu glamour lub boho.

Kolczyki srebrne pozłacane – jaka jest ich jakość?

Wiele pań ma obawy co do jakości takiej biżuterii. Zastanawiają się bowiem, czy będzie ona dobrze wyglądać po kilku latach? Czy nie wpłyną na nią wysokie temperatury lub kontakt z wodą? Zdecydowanie nie. Warto jednak kupować taką biżuterię w sprawdzonych miejscach, by mieć pewność, że sprzedawcy oferują nam świetnej jakości towar. Chcąc kupić piękne i dobre jakościowo kolczyki warto więc odwiedzić jubilera stacjonarnie lub skorzystać ze znanych sklepów internetowych, które specjalizują się tylko i wyłącznie w tego typu asortymencie. Takie sklepy, które oferują dobrą biżuterię mają swoich zadowolonych klientów nawet na całym świecie.